BIP
1 Pomorska Brygada Logistyczna
Aktualności
12.08.2016. Pożegnanie dowódcy kompanii logistycznej 52brem.
18.08.2016

 Podczas uroczystej zbiórki zastępca dowódcy batalionu mjr Adam Anuszkiewicz powiedział: „Żegnamy dobrego oficera ale wiemy, że jego doświadczenie zdobyte w batalionie zostanie w pełni wykorzystane w naszej brygadzie. Z całego serca życzymy Panu kapitanowi pomyślności w dalszej służbie”.

Pożegnanie dowódcy kompanii logistycznej kpt. Rafała Muchy, stało się okazją do podsumowania ośmioletniego okresu służby oficera w 52 batalionie remontowym. Swój żołnierski szlak jako podoficer rozpoczął w Regionalnej Bazie Materiałowej w Wałczu, skąd po ukończeniu Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych we Wrocławiu, został skierowany na stanowisko dowódcy plutonu kompanii remontowej. W tym czasie pełnił jednocześnie dodatkowo obowiązki szefa służby wychowawczej. W 2011 roku kpt. Rafał Mucha wyznaczony został na stanowisko oficera w sekcji operacyjnej batalionu, a trzy lata później na stanowisko dowódcy kompanii logistycznej 52 batalionu remontowego.

Przełożeni zauważając zaangażowanie kpt. Muchy oraz jego dotychczasowe osiągnięcia w służbie, powierzyli mu stanowisko Szefa Służby Obrony przed Bronią Masowego Rażenia w Dowództwie Brygady.

 

 

Tekst: st. chor. szt. Józef CAŁKA, Foto: Krzysztof GÓRSKI


Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych