BIP
1 Pomorska Brygada Logistyczna
Aktualności
Pożegnanie oficera
02.10.2017
02.10.2017 r. Bydgoszcz. W Sali Tradycji 1 Brygady Logistycznej odbyła się uroczystość pożegnania zastępcy dowódcy 2 batalionu logistycznego kończącego służbę majora Szymona Łagody.

 
Dowódca batalionu, podpułkownik Jerzy Jędrasik podziękował żegnanemu oficerowi za wkład pracy na rzecz batalionu oraz życzył sukcesów na nowym stanowisku służbowym. 
Żegnany oficer podziękował za współpracę wszystkim żołnierzom i pracownikom resortu ON. Powiedział, że doświadczenie zdobyte w 2 blog jest dla niego niezwykle ważne a wspomnienia wspólnej służby na długo pozostaną w jego pamięci.

Podziękowania i gratulacje żegnanemu złożyli również jego podwładni i współpracownicy bardzo licznie przybyli na uroczystość.
 

Major Szymon Łagoda pełnił służbę w 2 batalionie logistycznym od 23.05.2016 r. na stanowisku Zastępca dowódcy-Szef sztabu. W okresie od 04.01.2017 do 13.02.2017 r. czasowo pełnił obowiązki Dowódcy 2blog. Rozkazem przełożonego wyższego szczebla został wyznaczony do dalszego pełnienia służby w innej jednostce wojskowej. 
st. chor. sztab. Jacek Wolski


Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych