BIP
1 Pomorska Brygada Logistyczna
Aktualności
Pożegnania oraz awans
02.10.2017
02.10.2017 r. Bydgoszcz. W Sali Tradycji 1Pomorskiej Brygady Logistycznej odbyła się uroczystość 1 batalionu dowodzenia i zabezpieczenia pożegnania żołnierzy, pracownika resortu ON oraz wręczenie aktu mianowania na wyższy stopień wojskowy.

Czasowo pełniący obowiązki dowódcy mjr Grzegorz Szewczykowski żegnając w pierwszej kolejności Panią Emilię Szafrańską, dziękował za historię, którą tworzyła razem z batalionem oraz jednostkami wojskowymi, w których wcześniej pracowała.

Po wręczeniu kwiatów i kilku barwnych słowach od Pani Emilii, dowódca w dalszej części uroczystości podziękował kolejno st. chor. szt. Tomaszowi Kolasińskiemu, który dalszą słuzbę będzie kontynuował w innej jednostce wojskowej, plut. Tomaszowi Gorgolowi oraz st. kpr. Jackowi Spionkowi, którzy przeszli do rezerwy, za lata rzetelnie i sumiennie wykonywanych zadań służbowych oraz wzorową służbę.

W trakcie uroczystości wręczono również akt mianowania na wyższy stopień wojskowy chor. Robertowi Światowi, który objął obowiązki szefa kompanii łączności.

Zebrani bardzo licznie żołnierze oraz pracownicy RON składali życzenia wielu sukcesów, zdrowia, pomyślności, spełnienia marzeń oraz wielu radosnych chwil w życiu osobistym i rodzinnym.
ppor. Anna Arbat


Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych