BIP
1 Pomorska Brygada Logistyczna
Aktualności
Świętowali Niepodległość
10.11.2017
11.11.2017 r. Glewice. Żołnierze 3 batalionu logistycznego świętowali 99. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

10 października 2017 r. żołnierze 3 batalionu logistycznego zebrali się na uroczystym apelu z okazji zbliżającego się Narodowego Święta Niepodległości.

Dowódca 3 batalionu logistycznego -  ppłk Radosław Sułek wręczył żołnierzom akty mianowania na wyższe stopnie wojskowe, przyznane wyróżnienia oraz Złoty Medal Siły Zbrojne w Służbie Ojczyzny pracownikowi Resortu Obrony Narodowej.
***

11.11.2017 r. z okazji Narodowego Święta Niepodległości w kościele p.w. św. Jerzego w Goleniowie, w asyście kompanii honorowej 3 batalionu logistycznego odbyła się patriotyczna Msza za Ojczyznę, w której udział wzięło dowództwo batalionu. Tego dnia żołnierze batalionu uczcili Święto Niepodległości także na sportowo, uczestnicząc w Goleniowskiej Mili Niepodległości i biegu towarzyszącym na 10 km. Sportowców dopingował Dowódca batalionu. W biegu na 10 km w klasyfikacji zawodników gminy Goleniów st. kpr. Artur Bobrowicz zajął 2 m. z czasem 37 min.,  por. Kamila Sułek w klasyfikacji kobiet służb mundurowych zajęła 3 m. Gratulujemy.
st. szer. Anna Wolska


Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych