BIP
1 Pomorska Brygada Logistyczna
Aktualności
Spotkanie opłatkowe
21.12.2017
21.12.2017 r. Bydgoszcz. Żołnierze i pracownicy 1 Brygady Logistycznej oraz zaproszeni goście spotkali się, by z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku złożyć sobie życzenia, dzieląc się tradycyjnym opłatkiem.

- Niech ten świąteczny czas upłynie wszystkim w spokoju i rodzinnej radości, a nowy rok niech będzie życzliwy i spełni nasze marzenia i oczekiwania -  życzył dowódca brygady pułkownik Mariusz Skulimowski.  W swoim wystąpieniu dowódca nie zapomniał również o żołnierzach, którzy tegoroczne Boże Narodzenie spędzą z dala od swych rodzin, z uwagi na pełnione misje w Polskich Kontyngentach Wojskowych w Kosowie oraz Łotwie.

Pułkownik Skulimowski zwrócił szczególną uwagę na żołnierzy brygady, którzy ponieśli najwyższą cenę podczas wykonywania zadań służbowych w Iraku - ś.p. kpr. Andrzeja Zielke, ś.p. kpr. Krystiana Andrzejczaka.

Po błogosławieństwie i poświęceniu opłatków uczestnicy spotkania składali sobie życzenia i wymieniali serdeczności wsłuchując się w spokojne tony kolęd granych przez zespół muzyczny „Arte Con Brio”.
kpt. Natalia Delińska


Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych