BIP
1 Pomorska Brygada Logistyczna
Aktualności
Dla dzieci wszystko
27.05.2013
W sobotnie przedpołudnie 25 maja br. w Klubie 1 Brygady Logistycznej spotkali się nasi milusińscy na wielkiej zabawie z okazji ich święta – Dnia Dziecka.

Cóż to była za zabawa!!!! Panie  prowadzące z WESOLANDII zadbały o to, by każdy duży czy mały znalazł coś dla siebie. Były zabawy z tęczową chustą, pokazy baniek mydlanych całkiem malutkich i bardzo dużych, które dzieciaki musiały złapać. Potem odwiedzili nas tajemniczy goście – ulubione postacie z bajek - Myszka Miki i Mini. Bawiły się razem z dziećmi, a co najważniejsze można było sobie zrobić zdjęcie.
 

Dla odważnych przygotowano kącik malowania twarzy i za chwilę na sali pojawiły się motylki, kotki, zajączki, spiderman i inne postacie z bajek. Dla wysportowanych zorganizowano bitwę na balony między dziewczynami i chłopcami, wyścigi z zaczarowanym jajkiem i przejście przez magiczny tunel.
 

Na zakończenie kolejna niespodzianka – każdy z uczestników dostał zrobionego przez panie prowadzące balonik – zwierzątko. Uśmiechy na twarzach dzieci mówiły nam, że każdy był zadowolony i szczęśliwy. Zapraszamy już dziś na kolejne zabawy. 
 

Galeria zdjęć
Aleksandra Podżerek


Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych