1 Brygada Logistyczna

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
19 lipca 2019
Przygotowanie do misji w Libanie
Razem z 12 Brygadą Zmechanizowaną przygotowujemy się do misji pokojowej ONZ w Libanie. Czasu coraz mniej. Żołnierze pomorskiej jedynki oprócz tego, że realizują intensywne szkolenie, aby jak najlepiej przygotować się do realizacji zadań na nowym kierunku to również dostosowują sprzęt do specyfiki misji: pojazdy muszą być niezamaskowane, pomalowane na biało, z chorągiewkami z logo ONZ. Wszystko po to, aby można je było już z daleka zobaczyć i zidentyfikować.

52 Batalion Remontowy w Czarnem realizuje zadanie przygotowania Sprzętu Wojskowego 12 Brygady Zmechanizowanej do udziału w Polskim Kontyngencie Wojskowym w ramach misji Organizacji Narodów Zjednoczonych.

Żołnierze 1 Pomorskiej Brygady Logistycznej od czerwca tego roku wykonują zadania polegające na zmianie kamuflażu i dostosowaniu pojazdów KTO ROSOMAK w tym Wozów Rozpoznania Technicznego, Wozów Dowodzenia i Ewakuacji Medycznej oraz innych pojazdów. Muszą być niezamaskowane, pomalowane na biało, z chorągiewkami z logo ONZ. Wszystko po to, aby można było je zidentyfikować i zobaczyć z daleka. Z końcem sierpnia zostaną przekazanie do 12 Brygady Zmechanizowanej.

 

generuj pdf
go-up
Kontakt

1 Brygada Logistyczna
Powstańców Warszawy 2
85-915 Bydgoszcz
tel. 261411601
fax. 261411234

    
  • BIP
Jednostki Podporządkowane